07:00-09:00
איסופים לאורך הציר (מעודכן, לאחר ביטול ציר איסוף מירושלים): תל אביב > לטרון > יד בנימין > בית קמה > באר שבע.
07:00
איסוף תל אביב [1] - קצה צפוני של מפרץ תחנות האוטובוס על דרך נמיר (צמוד לחניון מתחם רכבת סבידור)
07:30
איסוף לטרון [2] - כניסה לחניון 9 (הראשון מימין, כשפונים מכביש 424 למתחם יד לשריון)
07:45
איסוף יד בנימין [3] - ליד תחנת הדלק "דלק" בצומת יד בנימין
08:15
איסוף בית קמה [4] - מתחם תחנת הדלק "פז" בצומת בית קמה
08:45
איסוף באר שבע [5] - מתחם ישפרו פלאנט, בקרבת דרך אילת
09:00-17:00
סיור מודרך, על בסיס אוטובוס וקטעי הליכה קצרים, בחלק מאתרי פעולתה של חטיבת 'הראל' במבצע 'חורב' במלחמות העצמאות וכן במבצע 'קדש' (קאמפ א-שריף, ביר עסלוג', אנדרטת הקומנדו הצרפתי ומשלטי הת'מילה, ביר מלגה, עוג'ה אל-חפיר, מצפור חיים ברלב (*)). (*) כפוף לאישור וליווי צה"ל.
ארוחת בוקר - עצמית, מהבית, בעצירה בביר עסלוג' / פארק גולדה ; ארוחת צהריים (כלולה בעלות) בכפר הנוער ניצנה (כשר בהשגחת הרבנות האזורית רמת הנגב) => בעת הרישום יש לבחור תפריט בשרי / צמחוני / טבעוני.
18:00-20:00
פיזורים לאורך ציר האיסוף: באר שבע > בית קמה > יד בנימין > לטרון > תל אביב.
הודעות לנרשמים:
1) ההשתתפות מותנית ברישום מראש, הכרוך בהצהרת בריאות, אישור התחייבויות ותשלום (בכרטיס אשראי בלבד) ; 2) ביצוע הרישום אפשרי אך ורק באמצעות שימוש בלחיצה על הכיתוב הצהוב "לרישום ללחוץ כאן" ; 3) בעת הרישום יש לבחור כרטיס בהתאם לנקודת האיסוף הרצויה ([1] = תל אביב ; [2] = לטרון ; [3] = יד בנימין ; [4] = בית קמה ; [5] = באר שבע); 4) יש להקפיד על ציון מס' המשתתפים בכל כרטיס איסוף שנבחר ; 5) ניתן לרכוש, בעת הרישום, כובעי מצחייה ומחזיקי מפתחות עם סמל חטיבת 'הראל' (הרכישות אפשריות כתוספות לכרטיס) ; 6) אנא הצטיידו במזון לארוחת בוקר ובמים למשך הסיור, ככל הנדרש לכם ; בעת הרישום יש לבחור תפריט בשרי / צמחוני / טבעוני לארוחת הצהריים ; 7) עדכונים, ככל שיהיו, יישלחו לנרשמים באמצעות הודעות SMS ודוא"ל, בהתאם לפרטי הטלפון הניד [בלבד] וכתובת הדוא"ל שתציינו ברישום - אנא וודאו רישומם המדויק ; 8) פנייה באמצעות "צור קשר" מיועדת לבירורים והודעות בלבד, לא לרישום ; 9) פנייה בטלפון - אנא העדיפו בהודעה כתובה ; 10) תודה רבה.