סוגרים את החופש בפארק המעיינות !

באים לפארק המעיינות בין התאריכים 27.8.18 - 18 29.8 ונהנים ממגוון סדנאות להורים ולילדים: קרמיקה, ציור על דלעת, צילום בפארק, ציור וקליעת סלים.


בשעות הבוקר תוכלו לבחור בין 2 סדנאות, בצהריים תוכלו להשתכשך בכיף בעין שוקק, בבריכת הטחנה, בנחל הקיבוצים, בעין מודע או בשביל הרטוב, ואחה"צ תוכלו לבחור שוב מבין 2 סדנאות יצירה בפארק


דלארט – מציירים על דלעת

בסטודיו דלארט מגדלים ועורכים סדנאות יצירה חינוכיות בחומר טבעי נפלא שאינו מתכלה - דלעות נוי. הדלעות גדלות בשלל צורות אקזוטיות, כגון דלעות תפוח, אגס, דלעות נחש ועוד. במקום להירקב הן מתייבשות ומתקשות כמו עץ ולכן ניתן להכין מהן יצירות רבות.
בסדנאות הילדים והנוער נחזיק סוגים שונים, נרעיש איתם, נראה מה יש בפנים, ואף נשמע ונתנסה בכלי נגינה מדלעות.
לאחר מכן נכין שלל מסיכות, רעשנים, בובות אצבע, חיות שולחן וחיות קיר ובעלי כנף ע"י ציור, צביעה והוספת אביזרים.
הסדנה אורכת עד שעה וחצי ומתאימה גילאים 5 ומעלה (גיל 4 בליווי הורים בלבד), ובסופה כל אחד מאתנו יצא עם יצירה מיוחדת משלו, שתישאר עמו שנים ארוכות.
קליק בפארק - סדנת צילום חווייתית

נצא לטיול בפארק עם קלאב קאר, נצלם ונלמד תוך כדי תנועה את עקרונות הצילום הבסיסיים שישפרו את יכולת הצילום שלכם, נתעכב על בניית מבנה התמונה (קומפוזיציה) והתייחסות לכיווני האור השונים, איכותם והשפעתם על הדימוי המצולם. הטיול יזמן לכם חוויה של פסק זמן בשעה הכי קסומה ביום, שעת הזהב.
משך הסדנה כשלוש שעות 16:00-19:00 והיא מתאימה לכל אוהבי הצילום ולא מצריכה ידע מוקדם. אפשר להגיע גם עם מצלמת הסמארטפון.
מנחת הסדנה:
אתי חן ברייר, צלמת מקצועית ומנחת סדנאות לצילום טכני וחוויתי בארץ ובעולם. בעלת תואר ראשון בחינוך, בוגרת מצטיינת במגמה לצילום, אקדמיית ויצ"ו חיפה. בוגרת קורס פוטותרפיה אוניברסיטת תל אביב.
החופש שבי – ציור בטבעי

ניקח כנים, מברשות וצבעים והופ – נצא לפארק, שם נתרשם מהטבע הסובב אותנו וננסה ללכוד אותו כמיטב יכולתנו. גם אם אתם חושבים שאתם לא ממש רמברנדט, באמצעות הסדנא הזו אולי תלמדו טריק או שניים בציור, אך בעיקר תגלו דברים שלא ידעתם על עצמכם ועל היכולות שלכם, ועל כמה זה קל ומהפנט להתמכר לטבע.
מנחת הסדנא: עליזה גלבוע, מאמנת ואמנית יוצרת. בוגרת ביה"ס הגבוה לציור בתל אביבקרמי-כיף – סדנת פיסול מעצבת

אם הפעם האחרונה שבה פיסלתם משהו יפה בחימר הייתה בשיעור מלאכה ביסודי, הסדנא הזו היא בשבילכם. אם נמאס לכן מהוואזה שאמא שלו קנתה, בואו להכין אחת חדשה בעצמכן!
בואו ליהנות מסדנא שיש בה הכל: פיסול, קדרות וגם צביעת קרמיקה, ומתאימה לילדים וגם עבורכם ההורים.
רוצים לקלוע סל כמו ג'ורדן?
אז את זה אין לנו פה. אבל...סדנת קליעת סלים (סלסלאות, מה שנקרא) זה לגמרי כאן. זו לא סדנא שיושבים בה בשקט ולומדים לקלוע, כאן מדובר במפגש המשלב הנאה עם יצירה – יחד עם סימה אורן, אומנית ומנטורית בהעצמה אישית וקבוצתית, אשר תספר את סיפורה של סלימה – סיפור העצמה נשי.
תהליך הקליעה יוצר אוירה של רעות ושמחה, יחד עם זאת הקליעה היא מאוד אישית וכל אחד מייצר את הסל הייחודי שלו. אין צורך במיומנויות אומנותיות, כל אחד מצליח (אפילו הבנים ;))סדנאות קרמיקה

קישור לסרטון
סדנאות קליעת סלים

קישור לסרטון
סדנאות ציור

קישור לסרטון
סדנאות דלארט

קישור לסרטון
סדנאות צילום

קישור לסרטון

מה בתוכנית

דברו איתנו

שלחו