פסטיבל פאן-גורו
לראות ת'חיות מלמעלה
חול המועד סוכות 24.9.18-1.10.18


מה זה אומר "לראות את החיות מלמעלה"?
אנחנו לא מתכוונים בקטע של להרים עליהן ת'אף או משהו, חס וחלילה.... אלא למסלולי חבלים, אתגרי גובה ואפילו אומגות מטריפות – 20 מתקנים ממוקמים שם למעלה על צמרות העצים, כאשר הפעילות על כל מתקן מותאמת לחיה שבה צופים... מלמעלה.


מה עוד קורה שם למעלה?

הילדים (ואתם, ברור שגם אתם) לא סתם יטפסו את כל הגובה הזה, כי בצמרות העצים יחכו להם משקפות וחרכי הצצה נסתרים באמצעותם הם יוכלו לתצפת על החיות ממעוף הציפור ולהתרשם מהגן גורו מגובה של מטרים רבים.


מה יוצא לכם מזה?
ידע. חוויה שכזו מספקת נקודת מבט ייחודית וחד פעמית ועוזרת לילד (ולהורה, ברור שגם להורה) להבין את עוצמת הטבע הפועל סביבו. ההליכה האתגרית על הגובה תסייע להכיר מקרוב את החיות שמתניידות על העצים בגובה רב, את שיקולי ההישרדות שלהן ואת הרגלי המחיה שלהן.

אדרנלין. עם כל הכבוד לחוויה החינוכית, הילדים (ואתם, ברור שגם אתם) יהנו מפעילות אתגרית מרהיבה ובטוחה שאותה לא ישכחו זמן רב.


טיפוס. פעולה פשוטה שמצריכה טכניקה, כוח פיזי ואהבה לאתגרים שנמצאים בגובה. בואו לחוויה שהילדים שלכם יהנו ממנה וגם אתם.

חשוב לדעת! המתקנים אינם מצריכים ליווי מבוגר/ מתאים לילדים מגיל 4-12 ומעלה/ כל המתקנים בגובה נמוך עומדים בתקן של מהנדס בטיחות/ ציוד בטיחות יינתן לילדים המטפסים בגובה (קסדה, רתמה ושני חבלים)/ במקום נוכחים מדריך סנפלינג מורשה ומדריך אומגה מורשה/ מספר המטפסים בו זמנית מוגבל על מנת לאפשר השגחה תקנית.

במקום 59 ש"ח

49 ש"ח ל 1000 הרוכשים הראשונים באמצעות האתר.
לילד מעל גיל שנתיים.

הזמינו כרטיסים לאירוע המהנה ביותר

לילדים בחול המועד סוכות.

*האותיות הקטנות: לא ניתן לבטל רכישה באתר ולקבל החזר כספי | מבקרים המגיעים לביקור בגן ללא השתתפות בפסטיבל הטיפוס ישלמו מחיר זהה | ניתן לממש את הכרטיס עד 1.4.19 | ניתן לרכוש כרטיסים בקופות| שעות פעילות בערבי חג ויום שישי עד 15:00 | שעת הסגירה בחול המועד סוכות 18:00 | תשלום מגיל שנתיים.בחול המועד סוכות יעמדו לרשות הציבור הרחב אוטובוסים ייעודיים מתחנות הרכבת בית שאן לפארק המעיינות והגן גורו. מהשעה 10:00 בבוקר ועד לסיום תנועת הרכבות