פארק קצרין העתיקה | 11.10.2022 | פתיחת שערים 19:00 | שעת התחלה 19:00
שניות
דקות
שעות
ימים
פסטיבל צלילי בזלת - ערב הפתיחה

בפארק קצרין העתיקה

פותחים את פסטיבל צלילי בזלת עם היוצרות הבולטות של סצנת הגרוב הנשי בישראל -

🥁 יסמין מועלם
🥁 כרקוקלי
🥁 דניאל סאן קריאף
🥁 וצליל דנין!
פ.דלתות: 19:00

תחילת מופע ראשון: 19:45
כרטיסים בהזמנה מראש: 60 ש"ח

מס' המקומות מוגבל

*אסורה הכניסה עם כלי נשק!


מי מופיע ?


הקליקו על תמונת האמן לכל הפרטים
יסמין מועלם

יסמין מועלם

אחרי אלבום בכורה שהזניק אותה למעמד אחת המוזיקאיות האהובות והמצליחות בישראל, שיתופי פעולה וסינגלים מצליחים שנכנסו ללבבות, ביניהם "מחילה" ו"יחפים" - יסמין מועלם ממשיכה להופיע ולהביא מהקסם שלה גם בלייב, מול אולמות מלאים ובפסטיבלים הגדולים ביותר. בליווי להקה משובחת יסמין מבצעת שירים מ"אריה" לצד החומרים החדשים וכן טעימה מהאלבום הבא.

קישור לסרטון
צילום: עמוד פייסבוק רשמי
כרקוקלי

כרקוקלי

אחרי שנה מטורפת בה הצליחו להגיע ללב הקהל עם השירים ״פרפרים״ ,״הכל אותו דבר״, ״כולם מדברים איתי על״ ו״נסיכת הקלאב״ שנכנסו לכל תחנות הרדיו, התברגו בעשרת הגדולים במצעדים השונים והפכו את השתיים לצמד המדובר ביותר ב2022 יחד עם הפרויקט המצליח שבת חברות- כרקוקלי והלהקה לא נחים לרגע ושורפים את הבמות עם מופע להקה מיוחד.

קישור לסרטון
צילום: עמוד פייסבוק רשמי
דניאל סאן קריאף

דניאל סאן קריאף

יוצרת מיקרוקוסמוס סוער, חשוף ואותנטי מבלי לדעת שיש ברירה אחרת. נישאת על גלי החופש שמאפיינים אותה בחיים וגם ביצירה, דניאל מביאה קול ישראלי נשי חדש שחוצה את הגבולות. לצד שירי האלבום החדש - דניאל משלבת גם את הלהיטים מאלבום הבכורה שלה ״תורי לומר״ שיצא ב2019. הקהל של דניאל עובר חוויה שלמה, מסע של ממש בו החושים כולם מתעוררים והגוף לא יכול להישאר אדיש.

קישור לסרטון
צילום: עמוד פייסבוק רשמי
צליל דנין

צליל דנין

היוצרת שפועלת בזירת הפופ המקומית, ידועה בזכות קולה המהפנט ושיתופי הפעולה עם טונה ,שקל, מטרופולין והדג נחש. לאחר שני מיני אלבומים, מהם יצאו הסינגלים "יום אזכרה" ו "Oh My Love" שכבש את תחנות הרדיו, הגיע הסינגל תביאי ת'אחד, שהראה לכולם כמה לא צריך לקחת את החיים כ"כ ברצינות ומיד אחריו שאר השלאגרים מהאלבום "רעבה ועצבנית"

קישור לסרטון

צור קשר

שלחו