אולם מתנ"ס גוש עציון, אלון שבות | כ"ה אדר א' תשע"ט 02.03.2019 | 20:30
שניות
דקות
שעות
ימים
קונצרט מס' 3 - עונות השנה


את יצירתו המוכרת והאהובה של ויולדי "עונות השנה" יבצע אנסמבל סולני תל אביב באופן שונה מהמקובל. שני סולנים שונים יחלקו ביניהם את העונות, בכינור ובמנדולינה, כשבנוסף לעונות השנה של ויולדי הם ינגנו גם את עונות השנה של פיאצולה. הסולנים בתכנית הם יקי ראובן - במנדולינה, וקובי רובינשטיין - בכינור.לרכישת מנוי נא ליצור קשר
עם סימה גל:
0503040876 galsima50@gmail.com

קובי רובנשטין

הכנר קובי רובנשטיין

הוא הכנר הראשי של אנסמבל סולני תל-אביב. הופיע בקונצרטים רבים ברחבי אירופה, ישראל, יפן, סין וארצות הברית מאז היה בן 7. כסולן הוא הופיע עם הרכבים נחשבים, ביניהם התזמורת הסימפונית של במברג, שם היה הנגן הראשי למשל כ-15 שנים, התזמורת הקאמרית של מנהיים, התזמורת הפילהרמונית Chursaechsische, התזמורת הממלכתית הפילהרמונית של האלי ורבות אחרות. רובינשטיין זכה לתוארי כבוד ופרסים וגם במלגות; בפסטיבל מוסיקה Chautauqua, בבית הספר למוסיקה במנהטן, ומלגה מטעם הקרן לתרבות אמריקה. רובינשטיין למד במרכז למוסיקה ירושלים, וסיים את לימודיו בפרנקפורט ובבית הספר למוסיקה במנהטן .

לאחרונה הופיע כאורח בפילהרמונית אוקלנד בניוזילנד, התזמורת הסימפונית נירנברג , BR במינכן , WDR קלן, מדריד ועוד.

קישור לסרטון
יעקב (יקי) ראובן

יעקב (יקי ) ראובן

 הינו אחד מנגני המנדולינה המובילים בישראל, הודות לאופק נגינתו המוזיקלי המגוון הכולל מוזיקה קלאסיתמוזיקת בארוקמוזיקת עולם ומוזיקה למחול ותיאטרון. ראובן מופיע כסולן וכנגן אורח עם מיטב התזמורות בארץ, וניגן תחת שרביטם של גדולי המנצחים כגון זובין מהטהמסטיסלב רוסטרופוביץ'אנטוניו פפנומנדי רודן וז'ולט נאגי. שיתף פעולה עם הרכבים שונים כגון הרביעייה הירושלמית, אנסמבל ויוצ'ה, רביעיית המנדולינות קרמן. ראובן חבר בהרכב הבארוקדה, הקולקטיב הישראלי למוזיקת בארוק, עמם הוא מופיע לעתים תכופות כסולן וכן באנסמבל מכתוב, אנסמבל יהודי-ערבי המנגן מוזיקה ערבית קלאסית ומזרח-תיכונית. ראובן זוכה להופיע עם מגוון תזמורות במסגרת פסטיבלים ורסיטלים שונים ברחבי אירופה. היה הראשון לנגן עם תזמורת ישראלית רפרטואר הנכתב במקור לכינור במקום הרפרטואר הקלאסי למנדולינה. ביצועיו לרפרטואר זה הקנו לו שם עולמי כנגן מנדולינה.

קישור לסרטון
ברק טל - מנצח תזמורת סולני

ברק טל - מנצח תזמורת סולני

                       
המייסד והמנהל המוסיקלי של אנסמבל סולני תל-אביב משנת 2001.
הופיע על בימות מרכזיות בעולם, בהן אולם הקרנגי בניו-יורק, תאטרו קולון בבואנוס איירס, אולם הקונסרבטוריון ע"ש צ'ייקובסקי במוסקבה, אולם סאו פאולו בברזיל, אולם הפילהרמונית בסנט פטרסבורג, ה"קונצרטהאוס" בוינה, היכל התרבות בתל-אביב והאמפיתאטרון "מרגיטזיגט" בבודפשט, וכן בפסטיבלים בינלאומיים מרכזיים בשוייץ, באוסטריה, בפולין, ביוון וברוסיה, ובשידורי רדיו וטלביזיה רבים בארץ ובאירופה.
כמנהל מוסיקלי של אנסמבל סולני תל-אביב שיתף פעולה עם גדולי הסולנים הבינלאומיים, בהם הכנרים מקסים ונגרוב ואידה הנדל, הצ'לנים מישה מאיסקי ונטליה גוטמן, הויולנית טבאה צימרמן, זמר הקונטרה-טנור אנדראס שול, ועוד.
כמנצח אורח הופיע עם מרבית התזמורות בארץ, לרבות התזמורת הפילהרמונית הישראלית, וכן עם תזמורות בגרמניה, באוסטריה, ברוסיה, בצ'כיה, ברומניה, בהונגריה, בדרום קוריאה ועוד. בשנת 2012 מונה ברק טל למנהל המוסיקלי של מקהלת זמרי קולגיום, תפקיד בו כיהן במשך כשנתיים.
זכה במספר פרסים ומענקים, בהם הפרס ע"ש עדן פרטוש מטעם משרד התרבות, המדע והספורט לשנים 2005 ו-2013-2014, מענק למנצח צעיר מטעם מועצת הפיס לתרבות ואמנות לשנת 2006, ופרס רוזנבלום לאמנויות הבמה מטעם עיריית תל-אביב לשנת 2007. לאחרונה זכה עם אנסמבל סולני תל-אביב בפרס לנדאו לאמנויות הבמה לשנת 2015. כמו כן זכה במלגות השתלמות ובמענקים מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל.
ברק מקדיש הרבה מזמנו לעבודה עם מוסיקאים צעירים ולחינוך מוסיקלי – כמנצח התזמורות הסימפוניות של ביה"ס התיכון לאמנויות "ויצ"ו חיפה (בשנים 2012-2017) ושל הקונסרבטוריונים בגבעתיים ובבאר שבע, כמנהל מוסיקלי של מתא"ן (מפעל תרבות ואמנות לנוער) בשנים 2008-2010, וכיוזם של תכניות חינוכיות בקונסרבטוריונים ברחבי הארץ בשיתוף עם אנסמבל סולני תל-אביב.
החל משנה זו משמש כחבר בסגל ההוראה בבית הספר למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל-אביב.
השתלם בחו"ל אצל המנצחים קורט מאזור (גרמניה), נמה יארווי (אסטוניה), יורמה פאנולה (פינלנד), ולדימיר פונקין (רוסיה) וז'ולט נאג' (הונגריה-גרמניה). בארץ למד ניצוח באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים, ובבית הספר למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל-אביב, אצל ד"ר יבגני צירלין ופרופ' מנדי רודן ז"ל.
"ברק טל מצטיין בתכונה שאפשר לכנותה "מגע קסם". הוא ניחן ביכולת הנדירה "לנגן" בתזמורת כאילו היתה כלי הנגינה שלו, והוא מפיק ממנה את מרב העידון והדיוק" כלבו חיפה
"נדהמתי!! לפתע מופיע ברק טל הצעיר ומעז להגיש את היצירה (בריטן – סימפוניה פשוטה) באותו הלהט, באותה הפרשנות המוסיקלית ועם פיוט נפלא, כאילו רוחו של בריטן עברה וטיילה..." ידיעות אחרונות
"המנצח ברק טל הצליח לעשות יחד עם נגניו-חבריו מוסיקה קאמרית של ממש, ולהפוך את סימפונית "האבל" של היידן לאינטימית ומרגשת... הוא ניצח בחפשיות ובאהבה למוסיקה והשאיר קהל מאושר" הארץ
"המנצח ברוך הכשרון הפדגוגי והאמנותי, יצר מהנגנים גוף ביצוע בעל אחידות ונגינת אנסמבל איכותית ביותר...תנועות הידיים האסתטיות שלו מפיקות מנגניו שירתיות וצליל מלוכד" יונגפראו צייטונג, שוייץ


קישור לסרטון

מה בתוכנית

צור קשר

שלחו