מרכז וואהל, אונ' בר אילן | ה' כסלו תשפ"ה 06.12.2024 | פתיחת שערים 08:00 | שעת התחלה 09:00
שניות
דקות
שעות
ימים


בשל המצב האירוע נדחה לדצמבר 2024


גרג בריידן חוזר לישראל!
לאירוע מדהים וחד פעמי


מספר המקומות מוגבל
אודיטוריום וואהל - בר אילן


אדם טהור
טכנולוגיה, אבולוציה ואלוהות


על פי המדע זה ברור: אנחנו איננו מה שסיפרו לנו, ואפילו יותר ממה שדמיינו!
בתוך כל אחד מאיתנו טמונות יכולות רדומות ופוטנציאלים יוצאי דופן הרבה מעבר למה שהאמינו שהיה אפשרי בעבר. המפתח לגישה לביטויים הגבוהים ביותר של האנושיות שלנו הוא לפתוח את הקוד האישי לרשתות העצביות המתקדמות שלנו, לממברנות התא ולאינטליגנציה הרגשית שלנו המאפשרת לנו להצטיין בחיי היומיום, ולשגשג בתקופות של אי ודאות. תחומי מחקר מגוונים, החל מאבולוציה אנושית וגנטיקה, למדע המתפתח של נוירו-קרדיולוגיה ואינטליגנציה של הלב, חושפים תגליות חדשות על מנת לעשות בדיוק את זה!

התגליות האלו מתוספות לשורה הולכת וגדלה של עדויות המאשרות שאנחנו טכנולוגיה "רכה" מתקדמת ביותר, עם יכולת לריפוי עצמי של האיברים והרקמות בגופנו וליצירת החוסן לשגשג בתנאי החיים הקיצוניים. אנחנו מעוררים את עוצמות הריפוי וההתחדשות שלנו תוך שימוש בנוסחאות מסוימות - קודים מדויקים - של מחשבה, הרגשה, רגש, נשימה ומיקוד. הקודים האלה נשמרו עבורנו במסורות הרוחניות הקדומות והאהובות ביותר שלנו, וכעת הם נתמכים על ידי מיטב המדע של העולם המודרני.

בסדנת עומק זו, גרג בריידן:


יספק את השרטוט והטכניקות לחשיבה אנושית טהורה, וחיים, הכוללים את התגליות המדעיות כדי לעורר את הפוטנציאל העל-אנושי המסתורי שלכם.


ילמד אתכם כיצד לגשת ולתכנת את מערכות ההפעלה המרובות של גופכם לוויסות עצמי של הביולוגיה של מערכת החיסון שלכם, תאי גזע ואנזימים לאריכות ימים ועוד, לפי דרישה, על ידי גישה לקודים האפיגנטיים המולדים שלכם.

הצטרפו לגרג בריידן לאירוע מרתק זה בן יום אחד כשהוא חולק את התגליות שהטילו אותנו מעבר לחשיבה המקובלת כשזה מגיע אלינו - המקורות שלנו, הגבולות שלנו, ובעיקר, היכולות יוצאות הדופן העומדות לרשותנו בחיי היומיום. בתוכנית מהירה, המוצגת באחריות, חזותית ביותר וחוויתית במיוחד, גרג מסתמך על תגליות מדעיות עדכניות ועל העדויות המשותפות בספריו החדשים, בשילוב עם אסטרטגיות שהוכחו כתקפות עם הזמן ממסורות עתיקות ומילידים, כשהוא חולק את המפתחות לגישה למצבים יוצאי דופן של בריאות וריפוי פיזיים, רגשיים, פסיכולוגיים
ורוחניים.

הצטרפו לגרג בריידן וקבלו מידע וכלים בעלי ערך רב בדרך לבניית חוסן ויציבות בזמנים של שינויים

קיצוניים בישראל ובעולם

גרג בריידן הוא סופר רבי מכר של הניו יורק טיימס חמש פעמים,
מדען וחלוץ בפרדיגמה המתפתחת המגשרת בין מדע, מדיניות חברתית ופוטנציאל אנושי.


בשנת 2003 המחקר שלו הביא לגילוי מידע אינטליגנטי המקודד לגנום האנושי,

בשנת 2010 המחקר שלו הביא ליישום זמן פרקטלי כדי לחזות התרחשויות עתידיות של אירועי עבר.

עבודתו של גרג הובילה ל-15 סרטים, 12 ספרים עטורי פרסים שפורסמו בלמעלה מ-40 שפות, והוא היה מועמד לשנת 2020 לפרס טמפלטון היוקרתי.

הוא הציג את תגליותיו בלמעלה מ-34 מדינות בשש יבשות, והוזמן לדבר באו"ם, בחברות Fortune 500 ובצבא ארה"ב.

גרג הוא חבר בארגונים מדעיים ובעלי חזון, כולל האגודה האמריקאית לקידום המדע (AAAS), יוזמת הקוהרנטיות העולמית של מכון HeartMath ומכון ארלינגטון,
וכן חתום על הצהרת פוג'י 2017, הקריאה הבינלאומית לזרז שינוי בזמן במהלך ההיסטוריה האנושית.
מה בתוכנית

צור קשר

שלחו