עיריית פתח תקווה מצדיעה לנופלים עם 'עמיתים לטיולים':
"הרוח עודנה שרה לאורך הירקון"
בית העלמין סגולה בפתח תקווה | ג' אייר תשע"ט 08.05.2019 | 14:00
שניות
דקות
שעות
ימים
עיריית פתח תקווה מצדיעה לנופלים עם 'עמיתים לטיולים':
"הרוח עודנה שרה לאורך הירקון"


בהדרכת מורה הדרך - יהושע לביאביום הזיכרון -

יום רביעי ג' אייר תשע"ט (8.5.19) בשעות 14:00-16:30נקודת המפגש: בכניסה לבית העלמין סגולהנסייר בין קברי הראשונים, נופלי המושבה בהגנה ובשמירה, חללי הקרבות במגדל צדק, במבצר קקון ובשרון הצפוני. ילידי המושבה והאורחים מן החוץ, מן המחתרות ומצה"ל, שמסרו את נפשם במאבק על תקומת המדינה. נספר על חייהם ועל מותם, וננצור את זכרם ואת צוואתם נצח.

מיועד לבעלי יכולת מייטבית לניידות רגלית בתנאי שטח


מומלץ לבוא עם חולצה לבנה, כסא מתקפל, נעליים סגורות שנוחות להליכה מאומצת, מים, כובע, פנס, נרות-נשמה וגפרוריםלהרשמה ולהשכרת מע' שמע אישית ב- ₪15


=> tic.li/4gPolVyלבירורים: אבנר עופר

050-6980860 avnerof@gmail.com


בהרשמתי שלי ובהרשמתי של עוד משתתפים לפעילות אני מצהיר כי מצב בריאותי/ם תקין וכושרי/ם הגופני מתאים לטיול כפי שמתואר במפרט זה. טיול זה אינו טיול מאורגן. הודעה זו אינה הזמנה או המלצה לטיול מאורגן ולא קריאה להצטרף לסיור שכזה, על כל המשתמע מכך. כל מטייל המצטרף לסיור צריך להיות מודע לכך שהאחראיות הביטוחית, הבטיחותית והביטחונית היא עליו בלבד. אף אחד מאנשי 'עמיתים לטיולים' אינו אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, לגוף או רכוש, שיכול להיגרם מהלך הטיול, או עקב ביטולו או שינויים בו, מכל סיבה שהיא, לרבות בגין תאונה, אובדן, גניבה או הוצאה שהיה על המסייר להוציא בגינם. בידי כל מסייר הזכות לעשות בעצמו ביטוח מלא ומתאים לגוף ולרכוש, ובאחריותו בלבד. אם אתה מתחת לגיל 18 נא ודא שהוריך לוקחים את האחראיות הבטיחותית והביטחונית עליך.

צור קשר

שלחו