הכרטיסים ליום הראשון בכנס אזלו
ניתן עדיין להזמין כרטיסים ליום השני
נחלים | כ"ז תמוז תשע"ט 30.07.2019 | 09:30
שניות
דקות
שעות
ימים
כנס נחלים 4 אמונה ותבונה

כנס נחלים אמונה ותבונה שם לו למטרה להעלות סוגיות יסוד מתחום ההגות היהודית לדורותיה, לעסוק בסוגיות אלו באופן רחב ועמוק, ולהגיש בפני המשתתפים מגוון רחב של דעות מתוך המרחב העצום והפורה של היצירה היהודית.

בכנס ירצו רבנים וחוקרים מובילים בתחומם, שיהוו בית מדרש תוסס ופורה - הנותן זוויות מבט שונות ומגוונות על נושא הכנס, מתוך כבוד הדדי, ורוחב הדעת.

הכנס פתוח לקהל הרחב, גברים ונשים, בני ישיבות, חוקרים, אינטלקטואלים ובמיוחד לאנשים סקרנים המעוניינים ללמוד על עולמה של מחשבת ישראל באופן איכותי ומרתק.

ניתן להקדיש שיעורים לעילוי נשמת יקירכם,

לפרטים: 052-5118488קצת עלינו

ישיבת בני עקיבא נחלים מונה כ - 550 תלמידים באווירה תורנית, שמחה ונעימה. בראשות ראש הישיבה הרב שמואל לורנץ.
הישיבה מחנכת את תלמידיה לאהבת התורה ולאהבת ה', מתוך יראת שמים ודרך ארץ. תהליך חינוכי זה, מביא לבניית בניין אישיותי תורני וערכי, להתפתחות ולצמיחה אישית שסופה הוא השפעה משמעותית על הכלל.

אנו בישיבה מלווים את תלמידנו מראשית דרכם ומכוונים להשקעה מתמדת ולמקסום היכולות בעולם הקודש ובעולם החול גם יחד, לכתחילה, מתוך ראיית הטוב, היופי והייחודי שבכל תלמיד. האווירה המשפחתית השורה בישיבה, היחס האישי והחם, האהבה, ההכלה והפתיחות, מהווים עבורנו את היסודות האיתנים והיציבים ביותר אשר עליהם מושתתת כל תורת החינוך כולה. אשר מהם אנו מגיעים לישיבה ללמד יום יום.מה בתוכנית

צור קשר

שלחו