קרית גת | י"ז אלול תשע"ט 17.09.2019 | 16:00
שניות
דקות
שעות
ימים
זזים לימין - מטה מתנדבים


מטה "זזים לימין" הוקם על ידי הליכוד בכדי להביא לניצחון הימין בבחירות לכנסת ה22 ולשמירה על שלטון הימין במדינת ישראל.

מטרת המטה - גיוס מתנדבים מכלל הציבור מכל רחבי הארץ, אשר יצאו ביום הבחירות לערים הגדולות, כדי להוציא את אזרחי מדינת ישראל מבתיהם לקלפיות ולהביא אותם להצביע למחנה הלאומי .


מה מטרת הפעילות וכיצד היא מתבצעת?
1. כדי להגדיל את אחוזי ההצבעה בגוש הימין אנחנו בחנו את הקלפיות בהם יש מעל 70% הצבעה לגוש הימין כאשר בפועל יש אחוזי הצבעה נמוכים.
באופן אוטומטי כל קלפי משוייכת לרחובות בקרבת הקלפי. הסקירה נעשית על כל הקלפיות בארץ, כאשר אנו מתמקדים בעיקר במקומות בהם יש ריכוזי אוכלוסיה גבוהים

2. אנו מגייסים מתנדבים בכל הארץ ביום הבחירות משעות אחרה"צ עד לסגירת הקלפיות.

3. הדבר החשוב ביותר בגיוס המתנדבים הוא: הסברת הנחיצות של הגדלת גוש הימין מהמפלגות השונות, הן בעזרה למפלגות לעבור את אחוז החסימה והן להגדיל את המפלגות הגדולות. היעד- הגדלת הגו
ש בלפחות 3 מנדטים לגוש הימין דבר שיכול להכריע את הכף בהרכבת הממשלה.

פניה של כל אחד מכן למכריו וידידיו להצטרפות לפעילות ההתנדבותית חשובה מאד!!!

4. מתוך הניסיון ומהכרת המציאות, זוג פעילים יכול להקיש בדלת על כ-120 דירות, כאשר הערכה שרק במחצית מהדירות יהיה מענה. הבקשה מכל משפחה שתפתח את הדלת היא, בבקשה צאו להצביע לגוש הימין.

כל זוג יקבל ערכה ובה פלאייר הסבר, דף הנחיות, בקבוק מים ומפה של רחובות ובה סימון של כ-120 דירות אליהם צריך לגשת.

5. בכל איזור רלוונטי יהיה רכז אחראי שיחכה לפעילים בנקודת ההערכות בעיר המדוברת. או לחילופין בנקודות המוצא המרכזיות. בנקודה זו יקבל הפעיל ערכת הסברה עם המפה והמשימות.

6. לכל שאלה או עזרה בכל דרך שהיא אפשר לפנות למוקד הארצי בטלפון: 8364*מי אתם זזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד)?
אנחנו אנשי שטח שפועלים כדי להבטיח את שלמות הארץ, בטחונה ודמותה היהודית של המדינה.

מה מטרת זזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד)?
מטרת זזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד) להמריץ כמה שיותר מצביעים פוטנציאליים לבחור במפלגות המחנה הלאומי. כל אחד מוזמן לבחור על פי השקפתו למפלגות הימין.

האם זזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד) עוסקים בשכנוע?
זזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד) לא עוסקים בשכנוע. אנחנו פועלים ביום הבחירות במטרה להמריץ את המצביעים שלך המחנה הלאומי ללכת לקלפי ולהגדיל את אחוז ההצבעה.

למה צריך את זזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד)?
כי הנתונים מהבחירות הקודמות מוכיחים שהציבור השייך למחנה הלאומי לא מנצל את מלוא כוחו ואת זכותו. רבים מדי נשארים בבית ולא הולכים להצביע


מהי שיטת הפעולה של זזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד)?

3 צעדים:
צעד 1 : מתנדבים ל"זזים לימין" (מוגש מטעם תנועת הליכוד)
צעד 2: ביום הבחירות כל אחד מאתנו הולך לקלפי ובוחר באחת ממפלגות המחנה הלאומי הקרובה לליבנו.
צעד 3: אחרי שמימשנו את זכות הבחירה שלנו , נוסעים לעיר הגדולה ושם פועלים בקרב בוחרים פוטנציאליים של המחנה הלאומי שאותרו מראש. מטה זזים ימינה (מוגש מטעם תנועת הליכוד) מאתר מראש את הרחובות והקלפיות בהן יש צורך לפעול ומתנדבי זזים ימינה (מוגש מטעם תנועת הליכוד) פוקדים את הבתים וממריצים את האחים שלנו ללכת ולהצביע.

עד כמה חשוב הפעם להתנדב לזזים לימין (מוגש מטעם תנועת הליכוד)?
חשוב מאוד. ספר הבוחרים גדל ב 8.1 אחוזים . כלומר , נוספו עוד 434,000 בוחרים חדשים. כלומר מספר הקולות שכל מפלגה שעברה את אחוז החסימה תצטרך לקבל עבור כל מושב בכנסת בבחירות הללו, הוא כ-36,000 קולות. (בהנחה שיהיה אותו שיעור הצבעה כמו בבחירות הקודמות.) לכן, חשוב מאוד שנמריץ את האחים שלנו לצאת ולהצביע. ככל שהמחנה הלאומי יביא יותר קולות ויצביע בשיעור גבוה יותר מהצד השני , הסיכוי שלנו לנצח ולשמור על הערכים החשובים לנו, יהיה גבוה יותר.


מתי כדאי להירשם?
עכשיו!!!

צור קשר

שלחו