קיץ בירושלים 2024: מתחם החלקה על הקרח מהגדולים בישראל
JERUSALEM ON ICE יוצא לדרך
קומפלקס חדש ומושקע של החלקה על הקרח, המתפרס על פני כ-1,000 מ"ר ומציע חוויה אטרקטיבית לכל המשפחה
החל מה-4.7.24 במתחם הרכבת הראשונה בירושלים


עיריית ירושלים והחברה העירונית 'אריאל' משיקות את האטרקציה הצוננת של קיץ 2024 בירושלים - JERUSALEM ON ICE , קומפלקס חדש ומושקע של החלקה על הקרח, שייפתח לקהל הרחב החל מה-4.7.24, כ"ח סיון תשפ"ד, במתחם התחנה הראשונה בבירה.
מדובר במתחם הקרח מהגדולים והמתקדמים בישראל ,עשוי קרח אמיתי ,המתפרס על פני כ-1,000 מ"ר, שנבנה בתוך מבנה חדיש, ענק וסגור ובסטנדרט גבוה במיוחד.

JERUSALEM ON ICE, מציע פעילות אטרקטיבית לכל המשפחה וחווית החלקה מהנה על פני משטח קרח מקצועי. מתחם הקרח, יהיה פתוח לקהל הרחב החל מה-04.07.24 ויפעל
בימים א-ה בין השעות 10:00-23:00 בבוקר ובימי שישי בין השעות 09:00-15:00 בבוקר (כניסה אחרונה בשעה 14:00). הכניסה למתחם ההחלקה הינה מגיל 5 ומעלה. כל סבב החלקה יימשך כ-45 דקות ובכל מספר סבבים תבוצע עבודת תחזוקה למשטח הקרח.

לרשות באיJERUSALEM ON ICE ייתנו במקום נעלי החלקה מתאימות ולטובת הילדים יעמדו אמצעי עזר להחלקה עם דמויות שונות. כמו-כן, צוות רפואי ילווה את כלל הפעילות במתחם ההחלקה ויעמוד לרשות הקהל הרחב.

בחברת 'אריאל', המפיקה את האירוע ציינו כי קיימת חובה לפעול במתחם ההחלקה, על פי תקנון הבטיחות (התקנון מפורסם במדיות השונות וכן בתחנה הראשונה) ובנוסף מומלץ להגיע למתחם עם ביגוד חם וגרביים.מחירי כרטיסים:
מחיר רגיל: 65 ₪.
בעלי כרטיס 'ירושלמי':45 ₪.


ניתן להנפיק כרטיס 'ירושלמי' ללא תוספת תשלום להנפקה לחצו כאן
צור קשר

שלחו