מלון רמדה חדרה, שדרות מנחם בגין 1 | ה' חשון תשפ"א 23.10.2020 | 07:45
שניות
דקות
שעות
ימים
(23.10.20) 'עמיתים לטיולים' לסודות שבמפרצי הים של חופי אולגה וגדור
במלון רמדה חדרה, שדרות מנחם בגין 1

עמיתים לטיולים' לסודות שבמפרצי הים של חופי אולגה וגדור

האם ידע הברון שיש מפרץ על שמו? מי גנב לשיפוצניק את האוטו? למה התפטר מפקד המשטרה? האם מושבה שלמה יכולה לעבור דירה? ומה ירוק יותר מגדור?על כל אלה ועוד נשמע בסיור לאורך המצוק וחוף הים הדרומי של חדרה.הסיור יתקיים בע"ה ביום שישי ערש"ק פרשת נח, ה' מרחשוון תש"פא (23.10.20)

בשעות 08:00-13:30

בהדרכת: מורה הדרך - טל אמיר, תושב חדרה ופעיל מורשת וסביבה

054-4309171 (בהודעות בלבד) talamir@actcom.net.ilנק' המפגש - מלון רמדה חדרה, שדרות מנחם בגין 1התוכנית: נחנה את הרכב בחניון שמול או מצפון למלון רמדה, ונצא להליכה. נרד אל מפרץ בנימין הכלוא. נעלה אל בית חנקין ותחנת המשטרה הבריטית. נשמע על עסקת הנדל"ן הענקית ועל המבצע הנועז. נבקר בשמורת הטבע החופית בדיוק עם תחילת עונת הפריחה של חבצלת השרון. נבקר בשרידי מכלול של מתקנים צבאיים שנשכחו. נלך לאורך המצוק נציץ לתל גדור (או מה שנשאר ממנו). נשמע איך מושבה שלמה עוברת דירה ומה קרה ליוכבד בטיול הלילי. נסייע בהעלאת מעפילים לחוף (אם יהיו כאלה) וכשנתעייף נחזור בהליכה על קו המים.אורך המסלול המעגלי עד כ-12 ק"ממפת שרון ומערב השומרון - מפת טיולים וסימון שבילים 7הסיור מיועד לחובבי קשב וידע שהם גם מיטיבי לכת בדרגת קושי בינונית (-)חובה לבוא עם נעליים סגורות, 3 ליטר מים למטייל, כובע (רחב שוליים).

רצוי ללבוש בגדים ארוכים ואווירייים, ולהצטייד בנעליים למים [ דורכים על שוניות מחודדות ], בבגד ים, קרם הגנה מהשמש, מקלות הליכה ואוכל מזין.23

מה בתוכנית

צור קשר

שלחו