אלע חסידים מנצחים
בירושלים
בנייני האומה, ירושלים | ה' טבת תשפ"ב 09.12.2021 | פתיחת שערים 14:00 | שעת התחלה 19:30
שניות
דקות
שעות
ימים
פארבריינגען ה' טבת
עולה לבנייני האומה

יום הבהיר ה' טבת מתקרב
ואיתו האירוע המרכזי של אנ"ש בארה"ק: התוועדות "דידן נצח" המרכזית ויריד הספרים המרכזי בארגונו של 'התאחדות החסידים לקבלת פני משיח'

השנה הולך האירוע לעלות מדרגה בכל ההיבטים ולדברי המארגנים מדובר על פארבריינגען שייחרט עמוק בלבו של כל אחד ואחד מהנוכחים.

לאור העניין הרב שמעוררת ההתוועדות והכמות הגדולה במיוחד של המשתתפים, ייערך האירוע לראשונה במרכז הקונגרסים הבינלאומי בנייני האומה בירושלים.

ההתוועדות המרכזית תתקיים ברוב עם באולם רחב ידיים ובאולם נפרד ייערך יריד ה' טבת הגדול.

בהתוועדות שתתקיים ליד שולחנות ערוכים כיד המלך, ישתתפו רבני אנ"ש ומשפיעים נכבדים, ביריד הספרים שבו מקיימים מדי שנה אלפי חסידים את "מצוות היום" יוצעו מאות ספרי חסידות ובדגש מיוחד על גאולה ומשיח מעשרות הוצאות לאור, במחירים הכי טובים שיש לרגל חג הספרים.


"תשפ"ב כמו תשמ"ז"
"כל מי שיכנס להתוועדות הזו ירגיש את הרוח של 770 על כל המשתמע מכך, כבר מהשנייה הראשונה. אחוות החסידים, החום המיוחד, הלהט ההתקשרותי והתשוקה לראות את מלכנו משיחנו ולעשות את רצונו הק' תפעפע בכל המשתתפים והם יקחו איתם צידה לדרך רוחנית לכל השנה.

התפילה והבטחון שאת ההתוועדות הזו נזכה כבר לחגוג עם הרבי מלך המשיח שליט"א שיתוועד ויחלק לכולנו כוס של ברכה, בגאולה האמיתית והשלימה בירושלים הבנויה!".

כדי להיערך בצורה אופטימלית לאירוע, שיתקיים בהתאם לכללי התו הירוק קוראים בצוות התאחדות החסידים לכל המעוניין להשתתף להירשם מראש (חינם). ההרשמה לקהל הרחב וכן לשלוחים המעוניינים לשריין מקומות להם ולחברי קהילתם, בדף זה ובקישורים המופיעים באתר התאחדות: www.Hisachdus.co.il

צור קשר

שלחו