גולה - מתחם תרבות ופנאי, שמואל הנגיד, פתח תקווה, ישראל | ז' אדר א' תשע"ט 12.02.2019 | 20:30
שניות
דקות
שעות
ימים
לשוב הביתה!
⊱ ─────────────────── ⊰

ישי ריבו ולבנת בן חמו
לשוב הביתה!

האמן המוערך ישי ריבו ושדרנית גלגלצ לבנת בן חמו בשיחת אמן על התהליך והיצירה לצד ביצועים חשופים של ריבו. מופע שיוצא מהלב ומגיע למיתרים.

ריבו, אחד מהאמנים המוערכים בישראל. אלבום הבכורה שלו הזניק את הקריירה המטאורית שלו והוא היה התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה. עם מיליוני צפיות ביוטיוב, "תוכו רצוף אהבה" כיכב במצעדי סיכום השנה, זיכה אותו בתארים "זמר" ו"אלבום השנה" והגיע למעמד של זהב.


שיתופי הפעולה מוזיקליים שלו כוללים עבודה עם דודו טסה, אמיר דדון, עידן עמדי, דני רובס, דוד ד'אור, שי צברי וכמובן שיתוף הפעולה עם שלמה ארצי שהוליד את הלהיט "והאמת". אלבומו השני של ריבו "פחד גבהים" הגיע אף הוא למעמד אלבום זהב וכלל אסופת שירים שמהלכים קסם על המאזין, שובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים. "מקשה אחת זהב", "מציל אותי כל יום" ו״קול פעמונים״ הפכו ללהיטים. "הנה ימים באים" מהאלבום החדש שיצא ראשון הפך ללהיט חוצה תחנות, קהלים ומגזרים כרגיל אצל ריבו שמושך קהלים שונים.

לבנת בן חמו, הקול שמאחורי המיקרופון. אשדודית בנשמה אבל בשנים האחרונות גרה ביפו. אמא טריה, חיה ונושמת מוזיקה ישראלית בכל דקה פנויה ולנצח הקריינית הדתיה הראשונה בגלצ. כשהגיעה לגלגלצ בגיל 18 הישר מהאולפנא, המיקרופון לא היה זר לה - כבר מגיל 14 שרה וכיכבה במחזמר ובלהקה העירונית של אשדוד. מהצד השני של המיקרופון, לבנת משלבת בין קודש וחול, פיוטים ומוזיקה שחורה, מזרחית וספייס גירלז ומביאה לכם את הזווית המוזיקלית לפרשת השבוע.מכירה מוקדמת: 100 ש"ח
יום האירוע: 120 ש"ח

-------------------------------

תמונות:
לבנת: מור אלון

מה בתכנית?

דברו איתנו!

שלחו