משרד הפרסום משרוקית

עם מקצועני הדיגיטל שלנו

מזמין אתכם לערב איכותי50
כרטיסים
בלבד

50
כרטיסים
בלבד

עם מקצועני הדיגיטל שלנו


עם מקצועני הדיגיטל שלנו


משרד הפרסום משרוקית

הבנאי 6, מודיעין | ח' תמוז תשע"ט 11.07.2019 | 19:15
שניות
דקות
שעות
ימים
רוני ארזי | מנכ"ל

רוני ארזי

רוני ארזי הוא הבעלים והמנכ"ל של משרד הדיגיטל משרוקית. עיתונאי לשעבר (גלי צה"ל, רדיו קול חי ועוד) ומומחה דיגיטל בהווה. בעל טור דיגיטל שבועי ב'מקור ראשון' ויועץ הדיגיטל של עשרות חברות, ארגונים ואישים בכירים.

קישור לסרטון
צילום: דן בראון
מיכאל בוטיר | קריאייטיב

מיכאל בוטיר

מיכאל בוטיר הוא קופירייטר במשרוקית מאז 2014. בוגר לימודי קופירייטינג ב'עבודי', מצייץ סאטירה, כותב ועורך במקור ראשון ומשדר בגל''צ.

קישור לסרטון
צילום: דן בראון

אז מה יהיה?

משרוקית
כלים קטנים רעש גדול

בעידן של היום כשהטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר, משרד פרסום דיגיטל חייב להגיב מהר לשינויים, להוסיף מיומנויות, לשנות, להמציא ובעיקר לעבוד על גמישות לצורך מתן ביטחון ללקוחות. בהתאם לזאת, הערך העליון של המשרד הינו ביטחון - הביטחון לדעת מה לעשות ואיך לעשות, הביטחון לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת ולא ליפול בין הכיסאות הדיגיטליים, הביטחון לקבל את הידע המקצועי והניסיון של משרוקית בכל זירה דיגיטלית שבה בוחרים לפעול, הבטחון בפיתוח וחדשנות ומעל הכל: הביטחון בתוצאות.


משרד הפרסום משרוקית דיגיטל נוסד ב-2012 ומטפל בכל רגע נתון בעשרות לקוחות מסחריים, ארגוניים, ממשלתיים, פוליטיים והתנדבותיים,
ומעניק ביטחון לכל לקוחותיו.


המשרד מונה 13 עובדים – מנהלי לקוחות, אנשי קריאייטיב ועיצוב, קידום ממומן ואסטרטגיה העובדים בשיתוף פעולה פורה ואיכותי על מנת להגיע לתוצאות הטובות עבור הלקוחות שלנו.

צור קשר

שלחו