ביג פלייס רחוב החושלים 9 הרצליה | י"ב תמוז תשע"ט 15.07.2019 | 17:00
שניות
דקות
שעות
ימים
הנכם מוזמנים באהבה לאירוע שלא תשכחו לעולם העשוי לשנות את חייכם!

המאסטרים הבכירים של ישראל בתחום הרוח, הנפש והגוף, בפעם הראשונה על במה אחת. העיתונאית בילי בסרגליק תראיין אותם אודות עולמינו הפנימי והחיצוני, סודות הנפש, כיצד ניתן לקחת את גורלנו בידינו ואיך לחיות מתוך שמחה, הבנה ולצמצם את הפער בין הרצוי למצוי, באמצעות תורות חיים ששינו כבר את חייהם של מיליונים. הכנס יקרב אתכם לחיים מלאי סיפוק, הגשמה, אושר ושלווה פנימית. יוקצב זמן לשאלות הקהל.
יפרשו בפניכם דרכים מגוונות שבאמצעותן תוכלו להבין מה מניע ומנהל אתכם, מה מקדם, מי אתם מתחת למעטה הפחד, מה חוסם ומונע להגיע למצב הרצוי בחייכם, כיצד ליצור זוגיות ולתחזק זוגיות קיימת, לנהל יחסים טובים עם הילדים, החברים והסובבים, להחלים ולשנות דפוסי התנהגות מקבעים.


המאסטרים יחשפו בפניכם את הדרכים והאמונות אותם הם מלמדים בארץ ובעולם, שיובילו להבנה של מהם הקודים הסודיים עליהם עומד היקום. זוהי הזדמנות חד פעמית עבורכם לקבל תשובות לשאלות שתמיד רציתם לשאול. תחשפו לתכנים שירחיבו את ידיעתכם והבנתכם על מה שקורה לכם בפנים.


הכנס יפתח צוהר לסודות, למה שאינו גלוי ונסתר מענינו, להבנה כיצד להתקרב אל האושר, איך פועל תת המודע שלנו, כיצד המחשבות משפיעות על המציאות בה אנו חיים, כיצד לשלוט בהן במקום שהן ישלטו בנו ואיך נשנה את עתידינו.


אודות המשתתפים:


את הכנס מפיקה ומנחה העיתונאית, העורכת והמגישה, בילי בסרגליק, ששנים חוקרת, כותבת ומעלה לבמות נושאים העוסקים בחיים, חוכמה, דעת והעולם הפנימי של האנושיים.


ד"ר נאדר בוטו, קרדיולוג ומצנתר בכיר בבית החולים בילינסון, מומחה אינטגרטיבי בינלאומי העוסק בגוף, רוח ונשמה. מחבר שבעה ספרים רבי מכר בכל העולם, הוגה ומלמד את השיטה "שטיפה אנרגטית".


אואזיס, מאסטרית לתודעה גבוהה, מרצה בינלאומית, חוקרת מזה עשרות שנים כיצד פועלת הנפש ומהם הסודות הנסתרים של היקום, משלבת מדע, גוף ותודעת הנסתר ביהדות.


פריידי מרגלית, פורצת דרך, הוגה ומייסדת את תפיסת "המטאיזם" ועומדת בראשה של קהילת "מרחב מודעות".


שאול יודקביץ', מרצה בינלאומי בכיר לקבלה.


אריק פלד, פסיכולוג, מומחה ללימוד שיטת "העבודה" שהגתה ביירון קייטי, מנהל את מרכז "פתח למחשבה".


ציפי כהן, מורה לחשיבה הכרתית על פי ימימה אביטל, מדריכה בשיטת גרינברג, מטפלת גוף, נפש ורוח.


ורד כתר, מומחית לתנועה, גוף ותודעה, הוגת שיטת "חווית הורד", מורה לטאי צ'י, תגרום לכם לקום מהכיסא.


אביטל כליפה, מתופפת על, מומחית במוזיקה ומניעה לתנועה, תיקח אתכם להניע את הגוף.
.מה בתוכנית

צור קשר

שלחו