טיול מודרך - פארק המעיינות

במיוחד לחודשי פברואר - מרץ טיול רכוב ומודרך בפארק המעיינות. נצא עם מדריך לטיול בנסיעה שקטה ונעימה בקלאב קאר, בנוף הפתוח, בין מעיינות צלולים ושדות חקלאיים ונשמע סיפורים מרתקים על מקורות המים, הפארק והמקום. נעבור על פני גשרים, נעלה לגבעת תצפית על הסביבה, נראה שרידים של טחנת קמח, נפגוש מעיין צלול כבדולח, נשמע הסברים ונשאל שאלות.
שעתיים של כיף וחוויות

נוכל לצפות בצמחייה ובעלי כנף אופייניים לעונה, נבקר בנחל הקיבוצים ובשלושה מעיינות טבעיים: עין מודע, עין שוקק ועין מגדל. כמו כן, נצפה בבריכות דגים, בתעלות מים ובאתרי מורשת. במהלך הטיול נעצור לכוס תה חם וצילום תמונות.

הסיורים מתקיימים שבת בשעה 12:15 למשך שעתיים.
עלות סיור מודרך רכוב לאדם: 50 ש"ח,תשלום מגיל שנתיים ומעלה, בהרשמה ורכישת כרטיסים מראש דרך האתר.


פורים בפארק המעיינות
סיור היתולי רכוב ומודרך


לכבוד חג פורים יתקיימו בפארק המעיינות סיורים רכובים ומודרכים באווירה פורימית - ברחבי הפארק רחב הידיים, בין מעיינות יפיפיים ושטחים חקלאיים, נפגוש דמויות מעברו של המקום שיספרו לנו בחן ובשיתוף והפעלה של הקהל את סודות הימים הרחוקים.
על ראשו של התל, בתצפית מריבה על הגלבוע והעמק
נפגוש דמות תנכ"ית מימי שאול המלך שתספר לנו על דבורה וברק, שאול ויהונתן, גדעון ולוחמיו בגלבוע. לצד מימיו הנפלאים של נחל שוקק ובריכת הטחנה, נתכבד בתה חם ונפגוש את יאנק החלוץ שיספר לנו על שלל האתגרים של תחילת ההתיישבות בעמק המעיינות, שהיה אז עמק של ביצות ומאבק בלתי פוסק ביתושי הקדחת
.

הסיורים המודרכים לפורים מתקיימים ביום שישי 22.3.19 ובשבת 23.3.19 ,בשעה 11:00 למשך שעתיים. עלות סיור מודרך רכוב לאדם: 50 ש"ח.


*הסיורים יוצאים בשעה הרשומה ללא עיכובים, בהרשמה ורכישת כרטיסים מראש דרך האתר. מומלץ להגיע כחצי שעה לפני תחילת הסיור
*תשלום מגיל שנתיים ומעלה, לא ניתן לבטל את הכרטיס .


צור קשר

שלחו